My Vrissa
  • Βρίσα Λέσβου, ΕΛΛΑΔΑ
  • +(30) 22510 24074
  • Δευ-Παρ:  9:00πμ-2:00μμ   Σαβ-Κυρ: καλέστε στο κιν: 6977310795

ΝΕΕΣ ΕΓΚΡΙΣΕΙΣ & ΠΛΗΡΩΜΕΣ 27-4-18

ΕΓΚΡΙΣΕΙΣ ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΗΣ/ΕΝΟΙΚΙΟΥ – ΚΑΤΕΔΑΦΙΣΗΣ

1ο ΤΡΙΜΗΝΟ (ΕΝΟΙΚΙΟ – ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΗ)

1 ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΣΑΠΦΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΡΙΣΑ)
2 ΚΑΝΑΡΕΛΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΛΙΣΒΟΡΙ)

2ο ΤΡΙΜΗΝΟ (ΕΝΟΙΚΙΟ – ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΗ)

1 ΓΕΩΡΓΑΚΑ ΜΗΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
2 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
3 ΔΗΚΕΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
4 ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΡΙΣΑ)
5 ΜΑΝΩΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
6 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΖΩΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΚΡΑΣΙ)
7 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
8 ΤΑΤΑΛΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΛΑΓΙΑ)
9 ΤΡΑΝΤΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΛΩΜΑΡΙ)

3ο ΤΡΙΜΗΝΟ (ΕΝΟΙΚΙΟ – ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΗ)

1 ΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΠΑΜΦΙΛΑ)
2 ΑΘΗΝΑΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΛΑΓΙΑ)
3 ΑΛΑΤΕΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΛΩΜΑΡΙ)
4 ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΒΑΪΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΠΛΑΓΙΑ)
5 ΑΧΕΙΛΑΡΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙ)
6 ΒΑΣΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
7 ΒΥΡΑ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
8 ΓΔΟΥΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
9 ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
10 ΔΕΛΑΒΙΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΡΙΣΑ)
11 ΔΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12 ΚΑΛΑΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
13 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΡΙΣΑ)
14 ΚΑΝΕΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
15 ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ – ΑΙΜΙΛΙΟΥ (3ο) (ΒΡΙΣΑ)
16 ΚΑΤΣΙΓΙΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΜΙΚΕ (ΒΡΙΣΑ)
17 ΚΟΥΓΚΟΥΛΙΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ του ΓΑΒΡΙΗΛ (ΒΡΙΣΑ)
18 ΚΟΥΛΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΛΙΣΒΟΡΙ)
19 ΚΟΥΡΑΧΑΝΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΚΡΑΣΙ)
20 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΔΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΒΡΙΣΑ)
21 ΜΑΝΩΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
22 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΡΙΣΑ)
23 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
24 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
25 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
26 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΖΩΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΚΡΑΣΙ)
27 ΠΕΛΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ (ΒΡΙΣΑ)
28 ΣΓΟΥΡΔΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
29 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΒΡΙΣΑ)
30 ΤΥΡΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΤΡΥΓΟΝΑΣ)
31 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΡΙΣΑ)

ΚΑΤΕΔΑΦΙΣΕΙΣ (Α’ ΔΟΣΗ)

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΚΡΕΣΠΟ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΡΙΣΑ)
2 ΒΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
3 ΒΕΡΒΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ & ΚΩΝΣΤ. του ΠΛΑΤΩΝΑ (ΒΡΙΣΑ)
4 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΒΡΙΣΑ)
5 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ & ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
6 ΔΡΟΣΙΝΗ ΚΟΣΜΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΡΙΣΑ)
7 ΙΑΤΡΕΛΛΗ ΜΕΤΑΞΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ(ΒΡΙΣΑ)
8 ΜΑΝΩΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
9 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
10 ΝΙΚΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
11 ΠΟΝΗΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
12 ΣΙΓΙΩΡΓΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
13 ΤΑΞΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ(ΒΡΙΣΑ)
14 ΤΟΥΖΕΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)

ΚΑΤΕΔΑΦΙΣΕΙΣ (Β’ ΔΟΣΗ)

1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
2 ΤΑΞΕΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ (ΒΡΙΣΑ)


Μυτιλήνη 27.4.2018
Βασίλης Τεντόμας
Συντονιστής των ενεργειών για την αντιμετώπιση των επιπτώσεων από τον σεισμό της 12.6.2017 στη Λέσβο.

myvrissa