My Vrissa
  • Βρίσα Λέσβου, ΕΛΛΑΔΑ
  • +(30) 22510 24074
  • Δευ-Παρ:  9:00πμ-2:00μμ   Σαβ-Κυρ: καλέστε στο κιν: 6977310795

ΝΕΕΣ ΕΓΚΡΙΣΕΙΣ & ΠΛΗΡΩΜΕΣ 25-5-2018

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΕΙΣΜΟΠΑΘΩΝ ΛΕΣΒΟΥ
ΕΓΚΡΙΣΕΙΣ – ΠΛΗΡΩΜΕΣ ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΗΣ/ΕΝΟΙΚΙΟΥ – ΚΑΤΕΔΑΦΙΣΗΣ – ΕΠΙΣΚΕΥΩΝ

Μέσα στην εβδομάδα 21-25.5.2018 εγκρίθηκαν:
Πέντε (5) επιδοτήσεις 1ου τρίμηνου ενοικίου-συγκατοίκησης
Οκτώ (8) επιδοτήσεις 2ου τρίμηνου ενοικίου-συγκατοίκησης
Είκοσι τέσσερις (24) επιδοτήσεις 3ου τρίμηνου ενοικίου-συγκατοίκησης
Έξ (6) Α΄δόσεις κατεδάφισης.

Επίσης μέσα στην εβδομάδα 21-25.5.2018 πληρώθηκαν:
Δύο (2) επιδοτήσεις 1ου τρίμηνου ενοικίου-συγκατοίκησης
Πενήντα πέντε (55) επιδοτήσεις 2ου τρίμηνου ενοικίου-συγκατοίκησης
Είκοσι δύο (22) επιδοτήσεις κατεδάφισης (Α΄δόση) και
Δύο (2) επιδοτήσεις κατεδάφισης (Β΄δόση)
Ύψος πληρωμών της εβδομάδας 21-25.5.201: 192694,20 €

Αναλυτικά:

ΕΓΚΡΙΣΕΙΣ
1ο ΤΡΙΜΗΝΟ (ΕΝΟΙΚΙΟ – ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΗ)
1 ΚΑΛΑΦΑΤΕΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΑΡΑΜΒΑΓΛΟΥ (ΠΛΩΜΑΡΙ)
2 ΚΑΛΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΛΩΜΑΡΙ)
3 ΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ (ΠΑΜΦΙΛΑ)
4 ΜΠΟΥΜΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΥΚΟΥΝΤΑ)
5 ΤΑΞΕΙΔΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΒΡΙΣΑ)

2ο ΤΡΙΜΗΝΟ (ΕΝΟΙΚΙΟ – ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΗ)
1 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙ)
2 ΚΟΥΛΑΡΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΒΡΙΣΑ)
3 ΜΑΥΡΕΛΗ ΑΓΓΕΛΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΒΡΙΣΑ)
4 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (ΑΚΡΑΣΙ)
5 ΜΑΧΑΙΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΛΙΣΒΟΡΙ)
6 ΜΠΟΥΜΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΥΚΟΥΝΤΑ)
7 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΛΙΣΒΟΡΙ)
8 FLORANT CANE του DHIMITER (ΠΛΩΜΑΡΙ)

3ο ΤΡΙΜΗΝΟ (ΕΝΟΙΚΙΟ – ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΗ)
1 ΑΡΜΕΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΛΙΣΒΟΡΙ)
2 ΒΑΣΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΡΙΣΑ)
3 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
4 ΔΕΛΗΟΓΛΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΑ)
5 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΡΙΣΑ)
6 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΡΙΣΑ)
7 ΖΑΛΟΥΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΠΛΩΜΑΡΙ)
8 ΚΑΠΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ(ΒΡΙΣΑ)
9 ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΚΟΣΜΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
10 ΚΟΝΤΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
11 ΚΟΥΛΑΡΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΒΡΙΣΑ)
12 ΚΡΟΥΣΤΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
13 ΚΥΡΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΛΙΣΒΟΡΙ)
14 ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
15 ΜΑΥΡΕΛΗ ΑΓΓΕΛΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΒΡΙΣΑ)
16 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (ΑΚΡΑΣΙ)
17 ΜΠΟΥΜΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΥΚΟΥΝΤΑ)
18 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
19 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ (ΒΡΙΣΑ)
20 ΠΕΡΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΛΕΣΒΟΚΛΗ (ΒΡΙΣΑ)
21 ΠΟΝΗΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΒΡΙΣΑ)
22 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΛΙΣΒΟΡΙ)
23 ΣΕΒΑΣΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ & ΣΕΒΑΣΤΕΛΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΠΟΛΥΧΝΙΤΟΣ)
24 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)

ΚΑΤΕΔΑΦΙΣΕΙΣ (Α’ ΔΟΣΗ)
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
2 ΒΕΡΒΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ & ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
3 ΔΑΛΒΑΔΑΝΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΛΙΣΒΟΡΙ)
4 ΚΑΤΤΑΚΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΣΑΒΒΑ (ΒΡΙΣΑ)
5 ΚΩΛΛΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ & ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΑΝΔΡΟΚΛΗ (ΒΡΙΣΑ)
6 ΜΑΝΩΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΒΡΙΣΑ)

ΠΛΗΡΩΜΕΣ

1ο ΤΡΙΜΗΝΟ (ΕΝΟΙΚΙΟ – ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΗ)
1 BARA ARTUR του MEXHIT (ΒΡΙΣΑ)
2 ΔΗΚΕΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)

2ο ΤΡΙΜΗΝΟ (ΕΝΟΙΚΙΟ – ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΗ)
1 ΑΘΑΝΑΣΕΛΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΝΕΟΧΩΡΙ)
2 ΑΛΑΤΕΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΛΩΜΑΡΙ)
3 ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΣ)
4 ΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΑΚΡΑΣΙ)
5 ΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΚΡΑΣΙ)
6 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΛΩΜΑΡΙ)
7 ΒΑΜΒΑΚΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
8 ΒΑΣΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΡΙΣΑ)
9 ΒΕΡΒΕΡΗ ΠΑΝΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΚΡΑΣΙ)
10 ΓΕΡΑΚΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΒΡΙΣΑ)
11 ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
12 ΓΙΟΥΒΑΝΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ (ΛΙΣΒΟΡΙ)
13 ΔΕΛΗΟΓΛΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΒΑΣΙΛΙΚΑ)
14 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΡΙΣΑ)
15 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΛΙΣΒΟΡΙ)
16 ΖΟΥΜΠΑΝΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΙΣΒΟΡΙ)
17 ΚΑΛΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΡΙΣΑ)
18 ΚΑΛΑΤΖΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
19 ΚΑΠΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ(ΒΡΙΣΑ)
20 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΛΑΓΙΑ)
21 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΠΑΔΟΣ)
22 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΡΙΣΑ)
23 ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ – ΑΙΜΙΛΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
24 ΚΩΣΤΑΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
25 ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
26 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
27 ΜΑΥΡΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΡΙΣΑ)
28 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
29 ΟΡΦΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
30 ΠΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
31 ΠΑΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
32 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
33 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
34 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΛΙΣΒΟΡΙ)
35 ΠΕΡΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΛΕΣΒΟΚΛΗ (ΒΡΙΣΑ)
36 ΠΟΡΤΟΓΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
37 ΣΑΡΑΦΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
38 ΣΓΟΥΡΔΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
39 ΣΓΟΥΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΗ (ΒΡΙΣΑ)
40 ΣΙΓΙΩΡΓΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
41 ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΛΩΜΑΡΙ)
42 ΣΚΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΡΙΣΑ)
43 ΣΠΑΚΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΠΟΛΥΧΝΙΤΟΣ)
44 ΣΠΗΛΙΟΥ ΖΑΜΠΕΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΠΛΑΓΙΑ)
45 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΛΩΜΑΡΙ)
46 ΤΡΟΙΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΛΑΓΙΑ)
47 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ (ΠΛΩΜΑΡΙ)
48 ΤΥΡΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΤΡΥΓΟΝΑΣ)
49 ΦΡΑΓΚΙΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΛΩΜΑΡΙ)
50 ΧΑΤΖΕΛΛΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΑΚΡΑΣΙ)
51 ΧΑΤΖΗΜΑΛΙΑΚΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
52 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ & ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΛΙΣΒΟΡΙ)
53 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΟΛΥΧΝΙΤΟΣ)
54 KASEMI LULZIM του SEMSI (ΛΙΣΒΟΡΙ)
55 MIHAJ KLODIAN LEFTER (ΒΡΙΣΑ)

ΚΑΤΕΔΑΦΙΣΕΙΣ (Α’ ΔΟΣΗ)
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΚΡΕΣΠΟ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΡΙΣΑ)
2 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
3 ΒΑΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
4 ΒΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
5 ΒΕΡΒΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ & ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΠΛΑΤΩΝΑ (ΒΡΙΣΑ
6 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΒΡΙΣΑ)
7 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ & ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
8 ΙΑΤΡΕΛΛΗ ΜΕΤΑΞΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
9 ΚΟΛΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΦΑΛΩΝΑΣ)
10 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
11 ΜΑΝΩΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
12 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
13 ΝΙΚΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
14 ΠΕΛΕΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
15 ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
16 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ-ΚΩΛΕΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΙΣΟΓΕΙΟ ΜΕ ΠΑΤΑΡΙ) (ΒΡΙΣΑ)
17 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ-ΚΩΛΕΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΙΣΟΓΕΙΟ) (ΒΡΙΣΑ)
18 ΠΟΝΗΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΒΡΙΣΑ)
19 ΤΑΞΕΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
20 ΤΟΥΖΕΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΡΙΣΑ)
21 ΤΣΕΛΕΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΟΚΛΗ (ΒΡΙΣΑ)
22 ΧΡΙΣΤΕΛΗ-ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ & ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΡΙΣΑ)

ΚΑΤΕΔΑΦΙΣΕΙΣ (Β’ ΔΟΣΗ)
1 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΡΙΣΑ)
2 ΤΑΞΕΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ (ΒΡΙΣΑ)

 


Μυτιλήνη 25.5.2018
Βασίλης Τεντόμας
Συντονιστής των ενεργειών για την αντιμετώπιση των επιπτώσεων από τον σεισμό της 12.6.2017 στη Λέσβο.

myvrissa